SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Satıcılar için

Makine, ekipman veya komple fabrikanızı satmak mı istiyorsunuz?

Neden kullanım fazlası emtialarımı satmalıyım?

Her sanayi şirketinde ve kobilerde kullanım fazlası ekipmanlar vardır: Kullanılmayan yada üretime uygun olmayan makineler, ekipmanlar özellikle modernizasyon veya biten proje zamanlarından sonra tekrar sanayiye kazandırılmalı ve dolayısıyla nakite çevrilmeli.

Sağladığımız profesyonel hizmet ve çözümlerimizle kullanım fazlası olan gizli kapitalinizi yeniden efektif olarak kullanabileceğiniz nakite dönüştürüyoruz.

Neden Global Industry ?

Eksper Ortağınız : Siz üretiminizde ve ürünlerinizin satışında uzmansınız ... ama makine ve ekipman satışında biz uzmanız. 1999'den beri binlerce makine ve komple fabrika tasfiye satışlarını başarıyla gerçekleştirdik ve devam ediyoruz.

Biz ikinci el ticareti yapmıyoruz : Biz alıcı ile satıcıyı buluşturuyoruz ve her iki taraf içinde daha yüksek kazancı tolere ediyoruz. Firmanız adına profesyonel satış organizasyonu yapıyoruz.

Para ve Zaman Tasarrufu : Pazarlama masrafları ve zaman harcamadan, ekipmanların satışını sağlıyoruz, sadece satışdan sonra, para hesabınıza geçtikten sonra, mutabık kaldığımız komisyonu talep ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdişi geniş müşteri portföyü : Türkiye'de 100.000, Yurt dışında yaklaşık 1.000.000 adet ortak ağımızla son kullanıcılarla buluşturuyoruz.

Aktif Pazarlama : Biz Web sitemize ürünleri ilan edip alıcı gelmesini beklemiyoruz. Satışlarımızı aktif pazarlama (Mail, Fax, Dergi, Broşür, Telemarketing v.b) ile destekliyoruz.

Komple Hizmet : Değerleme, Danışmanlık, Kataloglama, Pazarlama ve Satış Organizasyonu, İş ve tahsilat takibi gibi süreçlerden sonra sizlere hiçbir yük getirmeden en hızlı ve en yüksek getiriyi oluşturacak şekilde pazarlıyoruz.

Ekipman değerlemeleri, fabrika tasfiyeleri, satış ve pazarlama ve tasfiye ve taşıma sürecindeki sağlık ve iş güvenliği konularında da satışları profesyonelce yönetmek için, durum ne olursa olsun, biz sizi dinleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sorunlarınızı minimize edecek bir program hazırlayacağız. Sizinle yapacağımız toplantı sonrasında ekipmanları fotoğraflayacağız, değer tespiti yapıp sizinle paylaştıktan sonra, ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi satış yöntemiyle pazarlayacağız. Biz, sizin için en iyi sonuçları elde etmek amacı ile çalışırken sizlerde kendi işinize konsantre olabileceksiniz.

+90 212 3461844 nolu telefondan proje yöneticilerimizden birine başvurun ya da sadece iletişim formu doldurun. Temsilcilerimizden biri kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Video

Kapat