SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Global Industry,

Endüstriyel fabrika ve ekipmanların uluslararası satışı ve değerlemesi konusunda hizmet veren Türkiye’deki tek şirkettir. Ana işlerimiz Müzayede, Komple Makine Tasfiyesi, Değerleme ve satış organizasyonları yapmaktır. Makine satışı konusunda Dünya lideri olan partnerimiz ile birlikte oluşturmuş olduğumuz uluslararası yapımız sayesinde global erişim sağlıyoruz, dünyanın her yerinden alıcı ve satıcıları etkili ve hızlı bir yolla bir araya getiriyoruz ve aynı zamanda full lokal hizmet veriyoruz. Güncel teknolojiyi ve geleneksel iş yöntemlerini birleştirerek, teklif usulü satışlar, canlı müzayedeler, online ve webcast (internet üzerinden müzayede salonuna canlı bağlantı) müzayedeleri ile tüm satış organizasyon ve servisleri alıcı ve satıcıların hizmetine sunuyoruz.

Global Industry küçük büyük gözetmeksizin bütün firmalara alış, satış ve komple fabrika değerlemeleri hizmeti işini yapmaktadır. Satıcılar için Global Industry maksimum verim almak için satış yöntemleri konusunda tavsiyelerde bulunur. Alıcılar için Global Industry uluslararası yapısı ile dünya çapındaki en üst düzey firmaların yüksek kalite ekipmanlarını uygun fiyatlarda alabilme imkanını temin eder. Global Industry hizmet yelpazesi 25 den fazla ürün kategorisini ve tüm sanayi sektörlerini içermektedir.

Fabrika ve makine satışlarından en üst düzeyde geri dönüşüm kazandırabilmek için uzman kişiler gerekmektedir. Uluslararası partnerlerimiz ile birlikte 80 değişik sektörde 60 yıllık sektörel tecrübeye, makine ve sektörel uzmanlardan oluşan dev bir takıma sahibiz. İstanbul merkez ofisimiz sayesinde Türkiye’deki minimum 100,000 şirkete ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik de bulunan 40 dan fazla lokal ofisleri sayesinde de 1,000,000 dan fazla uluslararası şirketlere ulaşma imkanı sunulmaktadır. Bu bizlere gerçek anlamda Lokal servis ile Global Erişim servisi vermektedir.

Video

Kapat